Wparcie ogólnopolskiego konkursu „Genialne miejsca”PTI

Cieszę się, że mogę wspierać edukacyjne inicjatywy. Gratuluję wspaniałego konkursu AkaBeata Chodacka.

SIS – Sekcja Informatyki Szkolnej przy PTI

„…Za nami dzień pełen wrażeń – to właśnie dziś w Warszawie podczas Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne odbyły się finały konkursów GenialIne Miejsca i GEEK – Gry Eksperymentalne Edukacyjne Komputerowe!

Oba konkursy pod patronatem Ministerstwo Edukacji i Nauki, Centrum GovTech i Polska Organizacja Turystyczna.

Prezes PTI Wiesław Paluszyński otworzył spotkanie gośćmi uroczystości byli Mateusz Rafał dyrektor Centrum Transformacji Cyfrowej, Iwona Brzózka-Złotnicka z Samsung, Instytut Pamięci Narodowej, Pani Renata Toepler-Łyżwińska z Korbo Blocks Klaudia Mróz z Idzie.my.

Po uroczystości wszyscy uczestnicy zwiedzali Centrum Nauki Kopernik.

Dziękujemy organizatorom konkursów, sponsorom: Selgros Cash&Carry, Moje Bambino, Centrum Szkoleniowe KISS ECDL Polska, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl, ESET!

Spotkanie prowadziły AkaBeata Chodacka i Elżbieta Bowdur…”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.