Webinar: Rozruch na start!

Rozruch na start

Kiedy? 28.08.2023 r. od godz. 19.00

Wszyscy potrzebujemy rozruchu. Na początku roku szkolnego myślami ciągle jeszcze jesteśmy na wakacjach, a tu pojawiają się podręczniki, wymagania programowe, powtórki przedmiotowe. A przecież po tak długiej przerwie wszyscy potrzebujemy rozruchu!

I my i nasi uczniowie!  W klasie i na świetlicy!

Dlatego zapraszamy Was na rozruch, który pozwoli nam w tej końcówce wakacyjnej załapać fajne flow i z dobrą energią wkroczyć w nowy rok szkolny. 

Niech ten pierwszy tydzień będzie pełen integracji, wspólnych aktywności, wspólnego planowania i poznawania się, bo przecież po dwóch miesiącach wakacji na pewno jest całkiem sporo rzeczy, których możemy się o sobie na nowo dowiedzieć. 

Podczas tego szkolenia:

  • dostaniesz wskazówki dotyczące zorganizowania pierwszych zajęć w trakcie pierwszego tygodnia w szkole, dzięki którym zaangażujesz uczniów i zaciekawisz ich,
  • poznasz sposoby na integrację uczniów po dwumiesięcznej przerwie,
  • zainspirujesz się do dalszej pracy i planowania własnych kreatywnych działań edukacyjnych,
  • dostaniesz pakiet kart pracy, które pojawią się podczas szkolenia, 
  • weźmiesz aktywny udział w przygotowanej lekcji w Nearpodzie, do której dostaniesz dostęp i będziesz mógł/ mogła wykorzystać ją na swoich zajęciach, 
  • dowiesz się, jak chat GPT może Ci w tym wszystkim pomóc,
  • i przede wszystkim dla Ciebie to też będzie pozytywny rozruch! 

Prowadząca: Pani FloBo. Laureatka tytułu Nauczyciel Roku 2017, Nagrody im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata” w roku 2021 oraz Nagrody im. Janusza Korczaka w roku 2023. Bohaterka książki Sylwii Chutnik „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”. Honorowa laureatka listy 100 osób, które miały istotny wpływ na wzmocnianie cyfrowych kompetencji Polek i Polaków. Nauczycielka języka niemieckiego i zajęć kreatywnych w Szkole Podstawowej w Pielgrzymowicach. Edukatorka, trenerka i arteterapeutka. Współpracuje z wieloma instytucjami edukacyjnymi, autorka scenariuszy, innowacji pedagogicznych, artykułów i  materiałów edukacyjnych.  Członkini Rady Programowej Fundacji “Teach for Poland”. Współautorka podręcznika do nauki języka niemieckiego. Ambasadorka programu Asy Internetu, Solve for Tomorrow, Kosmos dla Dziewczynek  oraz BeNet.  Autorka cyklu warsztatów rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne z elementami arteterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Jesteś Ważna. Jesteś Ważny.” Praktyk metody „Kids! Skills – dam radę”. Współopiekunka projektu społecznego „Słowa Krzywdzą” i koordynatorka ogólnopolskiej akcji społecznej Szycia Dobra, czyli Pożeraczy Smutków, w której bierze udział ponad 250 szkół z całej Polski. Łączy online z offline. Technologie z rękodziełem. Szyje kolorowe czapki i sukienki. 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR TUTAJ