Webinar: “Książkowe szaleństwo. Kiedy lektury stają się przygodą”

Nie lada gratka dla nauczycieli!

Zapraszamy na webinar, który poprowadzą Ewa Zakopane i Edyta Karwowska

📘“Książkowe szaleństwo. Kiedy lektury stają się przygodą”

📘Webinar kierujemy do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, podczas którego pokażemy nasze autorskie pomysły na pracę z lekturą- stacje badawcze, sondaż i przeprowadzanie badań przez uczniów, sala rozpraw i wiele innych pomysłów. Zapraszamy serdecznie także nauczycieli polonistów. Znajdziecie tu niejedną inspirację.

📘Termin: 14 listopada wtorek 2023 r. wtorek godz. 17:30-19:00.

Prowadzące:

Edyta Karwowska i Ewa Kempska -nauczycielki, które mimo dzielącej je odległości (Małopolska-Podhale) realizują wspólnie ze swoimi uczniami autorski program nauczania RAZEM , który współtworzyły. Prowadzą blog edukacyjny, na którym opisują swoje działania. Trochę je dzieli, ale bardzo wiele łączy, m.in. obydwie są trenerkami programu Asy Internetu Fundacji Szkoła z Klasą, m.in. Ewa prowadzi blog o teatrze, Edyta jest ambasadorką eTwinning.

#webinar#szkolenie#laktury