Webinar- Jak wykorzystać klocki w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej?

Jesteś nauczycielem w przedszkolu lub w edukacji wczesnoszkolnej?
Jeśli tak, to nasze szkolenie jest dla Ciebie!!!

Dlaczego klocki w edukacji? dają możliwość wykorzystania w wielu obszarach edukacji (polonistyczna, matematyczna, informatyczna, muzyczna, kodowanie, STEAM), rozwijają kompetencje miękkie – kreatywność, myślenie analityczne, współpracę, logiczne myślenie, rozwijają motorykę małą i dużą, Rozwijają myślenie i rotację wyobrażeniową, są atrakcyjną pomocą dydaktyczną. Wykorzystanie klocków konstrukcyjnych Korbo Bloks podczas zajęć w klasach młodszych i w przedszkolu, metoda 6 klocków, układanki z interaktywnych klocków.

KLOCKI W EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ I WCZESNOSZKOLNEJ!

– Podczas szkolenia dowiesz się w jaki sposób rozwijać kompetencje uczniów i jak prowadzić angażujące zajęcia z wykorzystaniem klocków.

– Szkolnie poprowadzi wspaniała nauczycielka, inspiratorka i entuzjastka nowoczesnych i aktywnych metod nauczania.

– Podczas szkolenia wylosujemy osobę, która w prezencie otrzyma zestaw klocków KORBO.

Prosimy o uregulowanie płatności za szkolenie najpóźniej na dwa dni przed szkoleniem, co ułatwi nam wygenerowanie    spersonalizowanych linków dostępu do szkolenia.

Opłać swój udział na konto:
PKO BP : Zyta Czechowska 64 1020 4128 0000 1402 0012 5807

Kiedy otrzymasz link z dostępem do szkolenia?
Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Na szkolenie zapisz się TUTAJ