Szkolenia online w ramach grantu ORE (bezpłatne)

💜Mój Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl otrzymał pozytywną ocenę wniosku aplikacyjnego w projekcje ogłoszonym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, który dotyczy wsparcia nauczycieli w kształceniu na odległość.

Dzięki grantowi mogę bezpłatnie przeszkolić dużą grupę nauczycieli.

💜Zapraszam do współpracy szkoły i nauczycieli, którzy chcą w okresie kwiecień- maj odbyć bezpłatne szkolenia online, które przygotują i poprowadzą fantastyczni nauczyciele i edukatorzy współpracujący z moim ośrodkiem.

Między innymi: Jolanta Majkowska, Marta Florkiewicz-Borkowska, Aleksandra Schoen-Kamińska, Karolina Antkowiak, Karolina Szulc,Sylwester Zasoński, Tomasz Ordza,Paulina Rutkowska,Ewa Zakopane, Beata Skrzypiec,Joanna Szczech,Julia Czechowska, Barbara Ostrowska, Agnieszka Halicka.

Materiały dydaktyczne będzie współtworzył wraz z nauczycielami niezawodny Mateusz Łysek.

W sprawie zgłoszeń proszę o kontakt: Zyta Czechowska tel.668348494 lub kontakt@nodnzytaczechowska.pl.