Pod skrzydłami Pelikana

📕Za chwilę rusza nasz bezpłatny program dla nauczycieli, dotyczący motoryki małej, przygotowany na zaproszenie i we współpracy z Pelikan Polska.

📕ZAPRASZAM NA PIERWSZY WEBIBAR, PODCZAS KTÓREGO OMÓWIĘ SZCZEGÓŁY!

👉 Czy wiecie, że w ramach naszego programu „Pod skrzydłami Pelikana” zaprosiliśmy do współpracy cenione ekspertki, które przekażą sporą dawkę praktycznej wiedzy i wiele inspiracji na prowadzenie ciekawych zajęć z najmłodszymi?

Motywem przewodnim jest MAŁA MOTORYKA ✍️

📆Już 28 sierpnia o godz. 19:00 więcej o programie opowie Zyta Czechowska – Nauczycielka Roku 2019, terapeutka i nauczycielka w szkole specjalnej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Webinar znajdziesz na https://zytaczechowskanodn.clickmeeting.com/pod…

✅Nabór do programu trwa do 18 września. Szczegóły na www.podskrzydlamipelikana.pl

Zgłoś swoją chęć udziału już dziś i zyskaj certyfikat honorowany przy awansie zawodowym!