NAGRANY WEBINAR- ORGANIZACJA EDUKACJI ZDALNEJ Z AAC

 

Organizacja edukacji zdalnej z uczniami, którzy nie komunikują się werbalnie, nie należy do najłatwiejszych. Wymaga od nauczyciela nie tylko znajomości uczniów, ich potrzeb, możliwości, ale także określonych kompetencji cyfrowych. 

Okazuje się jednak, że można zorganizować ten proces efektywnie i atrakcyjnie dla uczniów. 
O tym jak w edukacji zdalnej platformę Office 365 wykorzystuje na swoich zajęciach w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu opowiedziała nam Paulina Rutkowska- autorka bloga Rozumiemy się bez słów. W ramach prowadzonej przez nas sieci współpracy nauczycieli zorganizowałyśmy kolejny, bezpłatny webinar dla nauczycieli, na którym gościem była Paulina. 
Posłuchajcie i obejrzyjcie, jak można zorganizować edukację zdalną z AAC. 
Więcej na temat prowadzonych zajęć  przeczytacie TUTAJ
Jeśli chcecie zamówić szkolenie na temat pracy metodami AAC zajrzyjcie TUTAJ