Edukacja dla równości- publikacja

🎄Ogromnie się cieszę, że ukazała się publikacja w formie podręcznika dla nauczycielek i nauczycieli „Edukacja dla równości” Kraków PL z inicjatywy Urząd Miasta Krakowa.

🎄To dla mnie zaszczyt, że mogłam być częścią tego projektu i mogłam dołożyć swoją cegiełkę do tej ważnej publikacji, którego współautorami są fantastyczni profesorowie i nauczyciele praktycy.

🎄Dziękuję za zaufanie i zaproszenie do współpracy Urszula Majcher Legawiec❤️

W środku publikacji znajdziecie Państwo artykuły doświadczonych praktyczek i praktyków dotyczące: wielokulturowości (Urszula Majcher Legawiec), orientacji seksualnej i tożsamości płciowej (Maria Amin), mowy nienawiści (Ewa Żmijewska), przemocy (Stanisław Bobula), dobrostanu psychicznego (Dorota Kulesza-Tałan), Bullyingu i cyberbullyingu(Dariusz Martynowicz) i moja publikacja i pracy w zróżnicowanej klasie z uczniami z niepełnosprawnościami.

Zapraszam do lektury:

https://rownosc.krakow.pl/…/278523,artykul,podrecznik…