Wizyta w Sejmie

Sejm.

✴️W Polskim Parlamencie byłam wielokrotnie z moimi uczniami, kiedy organizowałam dla nich wycieczki. Bardzo lubię to miejsce i chętnie zawsze korzystam z zaproszenie. Dziękuję Bartosz Loba

✴️Dzisiaj, po południu spotkałam się z 26 – nauczycielami z różnych części Polski, którzy są uczestniczkami i uczestnikami pierwszej edycji K’IDS – pilotażowego programu Stowarzyszenia Holistic Think Tank.

✴️Program wprowadza kształcenie uniwersalnych kompetencji, zawartych w opracowanej przez badaczy Holistic Thnink Thank liście wartości „Czego powinna uczyć szkoła?”

✴️W pilotażowej edycji projektu nauczyciele przygotowali materiały praktyczne oraz realizowali zajęcia według zaproponowanych scenariuszy nauczania.

✴️Dziś debatowali nad wynikami badań i efektywnością założeń programu K’IDS w Polskiej Agencji Prasowej i uczestniczyli w zakończeniu tego pilotażowego programu. Otrzymali certyfikaty, które miałam przyjemność Im wręczyć. Przy okazji porozmawialiśmy o przyszłości edukacji i parlamentarnej pracy.

✴️Ja miałam ogromną przyjemność być uczestnikiem tej debaty, ale o tym napiszę wkrótce.

Bardzo dziękuję za to spotkanie, podczas którego mogłam spotkać się z tak kreatywnymi nauczycielami w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Dla mnie ogromnym zaszczytem było spotkać się z Panią Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP oraz Katarzyna Matusik – Lipiec Posłanka z Krakowa

No niespodziewanie spotkałam w sejmie Paweł Mrozek i @ Radomir Wit

#Sejm

#MonikaWielichowska#wicemarszałekWielichowska#edukacja#szkoła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Holistic Think Tank