WIELKANOCNE INSPIRACJE SPECJALNEJ SIECI

SPEcjalna sieć współpracy nauczycieli.

WYGRAJ GŁOŚNIK JBL i gadżety CDT oraz Fundacji PFR !!!

Drogie Koleżanki i Koledzy. Nauczyciele SPEcjalnej sieci współpracy nauczycieli. W związku ze zbliżającymi się świętami, zapraszamy Was do dzielenia się materiałami, ćwiczeniami, zadaniami i pomysłami na kreatywne lekcje. Stwórzmy wspólnie kolekcję materiałów, które ułatwią i uatrakcyjnią nam zajęcia tuż przed świętami. Kto lepiej, jak nie Wy, wie co lubią i czego potrzebują nasi uczniowie. Linki, zdjęcia lub inne pliki zamieszczajcie pod tym postem, a dodatkowo możecie dodawać do kolekcji na wakelet. Dzięki temu stworzymy fantastyczną kolekcję. Wylosujemy jedną osobę, która w nagrodę otrzyma głośnik JBL. Powodzenia! Co trzeba zrobić?
Dodać swoją propozycję do kolekcji wakelet tutaj: https://wakelet.com/i/invite?code=96453dc
Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.
Z wszystkich zgłoszeń wylosujemy jedną główną nagrodę oraz 3 wyróżnienia. Udostępniajcie!