Webinar: Szkoła otwarta dla wszystkich

▶️Jakiś czas temu, z inicjatywy Urząd Miasta Krakowa, ukazała się fantastyczna publikacja „Edukacja dla równości”, której jestem jedną z autorek i autorów.

▶️W środku publikacji znajdziecie Państwo artykuły doświadczonych praktyczek i praktyków dotyczące: wielokulturowości (Urszula Majcher Legawiec), orientacji seksualnej i tożsamości płciowej (Maria Amin), mowy nienawiści (@Ewa Żmijewska), przemocy (Stanisław Bobula), dobrostanu psychicznego (Dorota Kulesza-Tałan), Bullyingu i cyberbullyingu(Dariusz Martynowicz) i moja publikacja i pracy w zróżnicowanej klasie z uczniami z niepełnosprawnościami.

Zapraszam do lektury: https://rownosc.krakow.pl/…/278955,2295,komunikat…

▶️Dziś za to w konsekwencji tej publikacji i w ramach programu Szkoła dostępna dla każdego, przeprowadziłam wykład na temat pracy z uczniem w zróżnicowanej klasie i dostosowań wymagań edukacyjnych.

▶️ Wykład przeprowadził także Dariusz Martynowicz, który przybliżył nam temat związany z bullyingiem i cyberbullyingiem.

▶️Dziękuję za zaufanie i zaproszenie Radosław Świergosz i cieszę się, że mogłam być inspiracją dla uczestników tego webinaru.

Oferta szkoleń: https://nodnzytaczechowska.pl/

#edukacjadlarówności#SPE#publikacja

#NODNZytaCzechowska#szkolenia#szkoleniaZytaCzechowska