WEBINAR: Maturalny niezbędnik. Jak przygotować ucznia do pisemnej matury z języka polskiego?

 

ZAPRASZAMY NA WEBINAR 
ZAPISZ SIĘ TUTAJ 

PROWADZĄCA: 

mgr Katarzyna Włodkowska- eduentuzjastka, członkini grupy Superbelfrzy RP, doradca metodyczny, nauczycielka języka polskiego i edukacji medialnej, koordynatorka ogólnopolskich i międzynarodowych projektów edukacyjnych i humanitarnych, certyfikowana trenerka oświaty, egzaminatorka maturalna.

Wyróżniona w konkursie „Wielkopolski Nauczyciel Roku”, organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, w 2018 roku znalazła się w gronie 13 najlepszych nauczycieli w Polsce, w konkursie organizowanym przez Głos Nauczycielski. W 2019 roku została finalistą konkursu „Za naprawianie świata” im. Ireny Sendlerowej organizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Stowarzyszenie Dzieci Holocaustu. W 2012 roku została wyróżniona w konkursie „Człowiek roku” organizowanym przez Tygodnik Pilski, w 2017 wyróżniona tytułem „Najpopularniejszy Nauczyciel Powiatu” w konkursie organizowanym przez Głos Wielkopolski. W 2018 wyróżniona w plebiscycie organizowanym przez Tygodnik Pilski tytułem Człowiek Roku, w kategorii Kultura i Oświata. Prelegent na wielu ogólnopolskich konferencjach. Liderka programu Wiki- szkoła, którego celem jest stworzenie metodami partycypacyjnymi narzędzi do prowadzenia lekcji oraz podniesienie kluczowych kompetencji cyfrowych. Liderka projektu „Zaproś mnie na swoja lekcję”,  który umożliwia spotkania uczniów z ekspertami i pasjonatami.   Koordynatorka projektu społecznego „Lekcje w sieci”, który ma za zadanie pomóc nauczycielom, rodzicom i uczniom w dotarciu do zweryfikowanych treści edukacyjnych. Współpracuje z fundacją Forum Dialogu, Anioły Kultury i Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej.

Od 15 lat z powodzeniem prowadzi klasy medialne, funkcjonujące na mocy programu autorskiego. Zaszczepia w uczniach ciekawość świata, wspomaga rozwój pasji, inspiruje do tworzenia i przełamywania ograniczeń. Jej zdaniem relacje są ważniejsze niż informacje. Popularyzuje techniki wspierające nauczanie. Z pasją naucza i uczy się od innych. Wprowadza w życie unikatowe projekty. Charakteryzuje ją potrzeba działania. Swojego sukcesu nie mierzy wynikami rankingów, ale poczuciem spełnienia swoich uczniów.

DATA: 08.02.2021 r.

Godzina:  18:00 – 20:00 (2 h) 

PRZEBIEG SZKOLENIA

1. Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych a planowanie powtórek.

2. W jaki sposób uczyć młodzież budować tezę i argument?

3. Jak uczyć pisania streszczeń maturalnych?

Sposoby i metody na efektywne i efektowne przygotowania do matury.

CENA: 60 ZŁ

Opłać swój udział na konto:

PKO BP : Zyta Czechowska 64 1020 4128 0000 1402 0012 5807