SZKOLENIE: Baza dydaktyczna zdalnego terapeuty AAC

Zapraszamy na kolejny webinar:  Baza dydaktyczna zdalnego terapeuty AAC.

Organizator: 

NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI ZYTA CZECHOWSKA specjalni.pl.

PROWADZĄCA: 

mgr Paulina Rutkowska-  Pedagog specjalny, od 10 lat nauczyciel w szkole specjalnej. Specjalizuje się w pracy z osobami ze spektrum autyzmu, w której wykorzystuje metodę alternatywnej komunikacji oraz metodę behawioralną będące obszarem jej zainteresowań jak i zawodowego rozwoju.W wolnym czasie promuje metodę AAC poprzez prowadzenie własnego bloga rozumiemysiebezslowpr.blogspot.com/, dzięki czemu wspiera nauczycieli jak i rodziców w rozwoju umiejętności komunikacyjnych osób z zaburzeniami mowy. 

DATA: 03.02.2021 r.

Godzina:  18:00 – 20:30 (2,5 h) 

PRZEBIEG SZKOLENIA

AAC – wprowadzenie podstawowych zagadnień.

Pomoce i systemy komunikacyjne stosowane w pracy z uczniem z SPE.

Pomoce dydaktyczne służące zdalnemu nauczaniu –  wykorzystanie platformy Genially (podstawy):

Tablice wyboru

Tablice tematyczne

Tabliczki żetonowe

AAC  – prezentacje

Zapisz się TUTAJ

CENA: 60 ZŁ

Opłać swój udział na konto:

PKO BP : Zyta Czechowska 64 1020 4128 0000 1402 0012 5807