Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl

Jak rozmawiać z rodzicami, by nas słuchali i współpracowali? Nowe szkolenie dla nauczycieli!
Czy zdarza Ci się, że rozmowy z rodzicami uczniów – szczególnie tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (SPE) – kończą się nieporozumieniem zamiast współpracą?
Odwrócone komunikaty to klucz do skutecznej komunikacji, która nie ocenia, ale angażuje i buduje porozumienie!
Dowiesz się, jak formułować komunikaty, które wzmacniają relacje i zachęcają do współpracy, a nie wywołują opór.
Poznasz konkretne techniki i przykłady, które pomogą Ci w codziennych rozmowach z rodzicami.
Otrzymasz gotowe przykłady rozmów i komunikatów, które sprawią, że trudne tematy staną się łatwiejsze do przekazania.
Sprawdź terminy i zapisz się na nasze autorskie szkolenie!
Masz pytania? Napisz do nas w wiadomości prywatnej, zadzwoń i umów szkolenie dostosowane dla Twojego przedszkola i szkoły!
Budujmy mosty, a nie mury!
Oferta szkoleń: https://nodnzytaczechowska.pl/
Link do artykułu na temat odwróconych komunikatów: https://nodnzytaczechowska.pl/odwrocone-komunikaty/

Szkolenia w zakresie komunikacji z rodzicami w naszym ośrodku prowadzą:
Zyta Czechowska
Marta Florkiewicz-Borkowska
Adriana Kloskowska
Łukasz Szeliga
#Szkoleniedlanauczycieli#komunikacjazrodzicami#edukacja#SpecjalnePotrzebyEdukacyjne#współpraca#odwróconekomunikaty#SPE#szkolnienauczycieli#szkoleniadla
