Rozwijanie kreatywności i kompetencji w czasie edukacji zdalnej.

? Pandemia udowodniła, jak trudnym obszarem jest edukacja zdalna – nie tylko dla uczniów, ale również dla nauczycieli. Kompetencje i umiejętności poruszania się w środowisku online są różne u poszczególnych osób, dodatkowo nie wszyscy dysponują tej samej jakości sprzętem.
Jak uczyć zdalnie, aby mimo różnych przeciwności rozwijać kreatywność❓

? Korzystając z cyfrowych narzędzi wspólnie z uczniami. Ich zaletą jest to, że umożliwiają współpracę, np. nad projektem, wielu osobom jednocześnie. Poza rozwojem kreatywnego myślenia, możliwe jest wzmocnienie kompetencji społecznych – a to w zdigitalizowanym świecie ma szczególne znaczenie. Angażujące narzędzia cyfrowe praktycznie każdy temat mogą zmienić w wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie e-learningowe.

Zapraszam do zapoznania się z artykułem, w którym prezentuję aplikacje ważne w kontekście rozwijania kreatywności i poszukiwania niestandardowych rozwiązań -dowiecie się, dlaczego warto z nich korzystać.➡️

Materiał w pdf pobierz TUTAJ

 Link do webinaru: https://www.rozwiazaniadlaedukacji.pl/webinar-w-ramach-cyklu-przyszlosc-edukacji-dell-technologies-oraz-intel-10-grudnia-godz-1600/