Programy dla nauczycieli

Wszyscy wiemy, jak ważny w edukacji, ale także w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości jest rozwój kadry nauczycielskiej. Dlatego serdecznie zachęcamy do rejestracji i udziału w bezpłatnych programach wsparcia, które oferują firmy Intel Corporation oraz Dell Technologies

⭐ Skills for Innovation – skierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcieliby wprowadzić na swoich zajęciach elementy wykorzystujące nowoczesne technologie, rozwijające u uczniów kompetencje przyszłości.
Program zawiera bibliotekę scenariuszy zajęć w języku polskim z różnych przedmiotów, przygotowanych w taki sposób, aby skutecznie i ciekawie zintegrować nowe umiejętności z istniejącym programem nauczania.
➡️https://lnkd.in/dYaetwsX

⭐AI for Youth - skierowany jest do nauczycieli oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Program pogłębia wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i oferuje wyjątkową okazję dla młodych ludzi do uzyskania wszechstronnego zrozumienia zarówno teorii, jak i praktyki dotyczącej AI.
➡️https://lnkd.in/diF6EzMR

Zachęcamy do uczestnictwa w programach! ☺️
#SkillsforInnovation#AIforYouth#Edukacja