Program: Szkoła Gospodarki Cyfrowej Junior z Izbą Gospodarki Elketonicznej

🤩19.01 odbyła się kolejna Szkoła Gospodarki Cyfrowej Junior, tym razem w Zielonej Górze w siedzibie Modivo.

Mam ogromną przyjemność współpracować z Izbą przy tym programie, prowadząc warsztaty dla uczniów.

Podczas zajęć Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior nastolatki poznały stanowiska pracy oraz związane z nimi kompetencje potrzebne w e-commerce. Dzięki kontaktowi z praktykami biznesu uczniowie poczuli się jak w prawdziwej, wciągającej i odpowiedzialnej pracy – firma Modivo należy przecież do największych marek modowych w kraju.

🤩Gratulujemy Szkole Podstawowej nr 21 w Zielonej Górze, Urszuli Czerniak i Agnieszce Nowickiej oraz Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze, Annie Podhoreckiej uzyskania certyfikatu “Szkoły Świadomej Cyfrowo”.

🔷Dziękujemy za zaangażowanie Damian Zapłata, Szymon Bujalski, Kalina Stawiarz, Agnieszka Kurczych, Błażej Szymczak, Zyta Czechowska oraz za wsparcie projektu Urząd Miasta Zielona Góra.

Zobaczcie jak to wyglądało👉https://www.youtube.com/watch?v=8TCtAT3IMrg

Kolejne wydarzenia przed nami. Zgłoś swoja szkołę:

Partner Szkoły Gospodarki Cyfrowej Junior👉 Modivo

Patronat nad projektem objęli👉Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Rzecznik Praw Dziecka, NASK, Federacja Konsumentów, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji – Janusz Cieszyński.

#sgcjunior