Program dla nauczycieli „Pod skrzydłami Pelikana”

🔵Jako Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl, staramy się rozwijać naszą działalność na różnych obszarach, by dać nauczycielkom i nauczycielom jak najlepszą ofertę doskonalenia zawodowego. (Polub nasz Fanpage)❗️

🔵Właśnie rozpoczynamy nowe wyzwanie i fantastyczną współpracę z Pelikan Polska.

🔵Zapraszam do skorzystania z bezpłatnego programu! Dla pierwszych 50 osób darmowy zestaw produktów marki Pelikan. Szczegóły i formularz rejestracji znajdziesz na www.podskrzydlamipelikana.pl

Co łączy naszą markę Pelikan i nauczycielki oraz nauczycieli? 🤔 Na przykład temat MAŁEJ MOTORYKI!

📆 Do 18 września trwa nabór do naszego programu edukacyjnego skierowanego do osób, które na co dzień pracują z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych i zwracają uwagę na prawidłowy rozwój małej motoryki ✍️

✅ W ramach projektu „Pod skrzydłami Pelikana” otrzymasz dawkę merytorycznej wiedzy, możliwość pobrania ćwiczeń zgodnych z podstawą programową do wykorzystania podczas zajęć z uczniami, a także certyfikat Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl i zniżki na zakup artykułów plastycznych Pelikan i Herlitz na https://sklepherlitz.pl/

🤝 Zaprosiliśmy do współpracy cenione ekspertki, które przekażą praktyczną wiedzę i wiele inspiracji na prowadzenie ciekawych zajęć z najmłodszymi.

Nabór do programu trwa do 18 września.

Nie zwlekaj – zapisz się już dziś i rozpocznij przygodę z programem od nowego roku szkolnego! 👩‍🏫

Dla pierwszych 50 osób darmowy zestaw produktów marki Pelikan. Szczegóły i formularz rejestracji znajdziesz na www.podskrzydlamipelikana.pl