Nowa ocena pracy nauczyciela

❗️❗️❗️NOWA OCENA PRACY NAUCZYCIELA❗️❗️❗️

– Jeśli jesteś dyrektorem szkoły lub nauczycielem, który chce poznać nowe przepisy i procedury konstruowania oceny pracy nauczyciela?

🔴Jeśli tak, to serdecznie zapraszam na to szkolenie, które odbędzie się w formie online już 27 kwietnia, o godz. 18.00.

Podczas szkolenia otrzymasz:

– wskazówki do konstruowania oceny

– cenne rady i dobre praktyki

– przykładowe materiały i arkusze

Szkolenie poprowadzi:

KAROLINA ADAMSKA– Dziennikarka, nauczycielka j. niemieckiego we wszystkich typach szkół, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, rzecznik prasowy (4 lata) Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu, ekspert MEiN ds. awansu zawodowego nauczycieli, autorka innowacji pedagogicznych, autorka artykułów, szkoleniowiec i konferansjer oraz organizator imprez, uroczystości oraz eventów.

Szczegóły szkolenia:

Zapisz się: https://forms.gle/5GKgUsEZUYEkZnX17

#ocenapracy#szkolenie#webinar