Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli – opis

 


O nas, czyli o Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl

Ośrodek posiada akredytację Placówek Doskonalenia Nauczycieli i prowadzi certyfikowane szkolenia kadry pedagogicznej na najwyższym poziomie.  Prowadzimy szkolenia stacjonarne, online oraz w formie nagrań.
 
Szkolenia nauczycieli wraz z Jolantą Majkowską prowadzę od wielu lat pod marką specjalni.pl. 
Na stronie https://szkolenia.specjalni.pl/ znajdziecie Państwo szeroką ofertę certyfikowanych i prowadzonych przez nas szkoleń indywidualnych oraz szkoleń dla Rad pedagogicznych. 
Szkolenia indywidualne można zamówić bezpośrednio ze strony.

Oprócz szkoleń prowadzonych przez specjalni.pl ośrodek oferuje bogatą ofertę szkoleń prowadzonych przez wyjątkowych nauczycieli z całej Polski. Szczegółową ofertę tych szkoleń znajdziecie Państwo na stronie ośrodka i poprzez kontakt telefoniczny z dyrektorem ośrodka, którą jest Zyta Czechowska pod numerem telefonu 668-348-494.