Grant ORE- WSPARCIE NAUCZYCIELI W KSZTAŁCENIU NA ODLEGŁOŚĆ

Mój Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl otrzymał pozytywną ocenę wniosku aplikacyjnego w projekcje ogłoszonym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, który dotyczy wsparcia nauczycieli w kształceniu na odległość.
Dzięki grantowi mogę bezpłatnie przeszkolić dużą grupę nauczycieli.


Zapraszam do współpracy szkoły i nauczycieli, którzy chcą w okresie kwiecień- maj odbyć bezpłatne szkolenia online, które przygotują i poprowadzą fantastyczni nauczyciele i edukatorzy współpracujący z moim ośrodkiem.
Między innymi: Jolanta Majkowska, Marta Florkiewicz-Borkowska Aleksandra Schoen-Kamińska, Karolina Antkowiak, @Karolina Szulc, @Tomasz Ordza, Mateusz Łysek, Paulina Rutkowska, Ewa Zakopane, @Beata Skrzypiec Joanna Szczech,@Julia Czechowska,@Barbara Ostrowska, Agnieszka Halicka, Sylwester Zasoński
Materiały dydaktyczne będzie współtworzył niezawodny Mateusz Łysek.

  • W sprawie zgłoszeń proszę o kontakt: Zyta Czechowska tel.668348494 lub kontakt@nodnzytaczechowska.pl.