DARMOWY WEBINAR- ZAJĘCIA REWALIDACYJNE Z TIK DLA CDT

• Zasady organizacji zajęćNauczycie się planowaniaUwaga Nauczyciele! Doszły nas słuchy, że tęskniliście za naszymi zajęciami… Po krótkiej przerwie związanej z feriami, wracamyWebinaru wyposażymy
Wykorzystywać narzędzia tikJuż podczas piątkowego webinaru, wyposażymy Was w wiedzę na temat organizacji zajęć rewalidacyjnych i narzędzi TIK, które warto wykorzystać przy organizacji tych zajęć.

Materiałów edukacyjnych poznacie. Przyswoicie sobie zasady organizacji zajęć rewalidacyjnych.
Sposoby dokumentowania pracy. Nauczycie się planowania pracy z uczniem na zajęciach rewalidacyjnych.
Rewalidatora brzmi ciekawie. Dowiecie się jak wykorzystywać narzędzia TIK do przygotowania ćwiczeń i materiałów edukacyjnych.
Zapraszamy startujemy piątek. Poznacie sposoby dokumentowania pracy rewalidatora.
Brzmi ciekawieCzechowska jolanta majkowska No pewnie, że takClickmeeting com piatki Zapraszamy!Się informacją udostępnij

Nasz post swoim Startujemy w PIĄTEK o 16.00
Zajęć rewalidacyjnychZajęcia poprowadzą: Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska
Doszły nas link do rejestracji: https://cedet.clickmeeting.com/piatki-dla-nauczycieli
Krótkiej przerwie PODZIEL SIĘ informacją i udostępnij nasz post swoim znajomym.